Yazı Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 15:41
 
Van'daki kötülerin sonu da akıbeti de kötü olacak
PORİ SİPİ
 
 

VAN’DAKİ KÖTÜLERİN SONU DA AKİBETİDE KÖTÜ OLACAK

 

Annemi  ne zaman dinlediysem, sonucun hep annemin dediği gibi çıktığına şahit olmuşumdur. Annem ‘Oğlum Allah hain ve kötü insanları asla affetmez. Az daha sabredin, Allah onları çok büyük belayla imtihan edecektir. Onların sonu da akibeti de kötü olacaktır. Kötüyü Allah’a havale ederseniz daha iyi olur.’ tavsiyesinin ardından Salih Geçken’in ‘Erken doğum yaptırmak istiyorlar, bilgi zamanında kullanılırsa daha etkili olur’ tavsiyesini önemsiyorum.

 

Bir önceki yazımda halka rağmen halka dayatmanın doğru olmadığını ‘Burhan Kayatürk ve Zahir Soğanda’nın  halk tarafından artık istenmediğini yazmıştım.  Yazımda ne ağır eleştiri nede hakaret vardı. Buna  rağmen, ahlak seviyesi belli organize grubun onlarca hakaretine ve küfrüne maruz kaldım. Aynı merkezden yönlendirildikleri belli birkaç kişinin sosyal medya paylaşımları ve benim üzerimden Salih Geçken’e saldırmaları en gayri ahlakı bir durumdu. 

 

Beyler sizler kendinizi gayet iyi ve başarılı bulabilirsiniz. Çoğunluğun şu anki beklentisini vefasızlık olarak ta yorumlayabilirsiniz. Hatta nankörler diye değerlendirmeler de yapabilirsiniz. Böyle düşünmek en doğal hakkınızdır.

 

Peki bu halkın sizi görmek istemmeme hakkı yok mu? Ak Partinin teveccühü, halkın oylarıyla vekil olmadınız mı?. Desteğiyle il başkanı olmadınız mı? Çoğunluk yeter diyorsa, yeter artık. Ne kırmaya nede kırılmaya gerek yok. 

 

Bilmem duymak istermisiniz?;

15 Temmuz akşamı çoluk çocuğuyla sokağa çıkan bir çok kişi 'Zahir Soğanda ve Burhan Kayatürk kalırsa vallahi bu partiye bir daha asla oy vermem' haykırışını  siz duymayabilirsiniz. Mesleğimiz bunu paylaşmamızı zorunlu kılıyor. 

 

‘Biz PKK’ya ve FETÖ’ye karşı canımızı ortaya koyduk. Bu partiyi onlara kaşı savunduk.  Bize zarar verenler içimizde diye sessiz kalamayız. Daha iyi insanların bizi yönetmesini istemek en doğal hakkımızdır. Bu hakkımız sonuna kadar kullanacağız bu partiyi de terk etmeyeceğiz' diyenleri de duymak zorundasınız.

 

'Öyle küfrettirmekle, hakaret ettirmekle kimse geri adım attıramayacaktır. 15 Temmuz da ölümüne sokağa çıkan bu halk Allah rızası ve Cumhurbaşakın sevgisiyle sokağa döküldü.  Cumhurbaşkanının  hatırı için sokağa çıkanlar Reis’in partisine zarar verenlere karşı suskun kalmayacaktır.' kararlığını da görmek zorundasınız.

 

Öyle sosyal medyada küfrettirmekle, iftira attırmakla, kıymetleri ve bedelleri belli olanlarla saldırtmakla bu iş düze çıkmaz. Bu işin düze çıkması için halkın taleplerine kulak kabartmak zorundasınız.

 

Tehditle, art niyetli planlarla bir yere varamayacağınızı daha çok kaybedeceğinizi  bilmeniz gerekir.

 

 

 

 
Etiketler: Van'daki, kötülerin, sonu, da, akıbeti, de, kötü, olacak,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

UA-55869546-1