Yazı Detayı
11 Eylül 2017 - Pazartesi 10:59
 
Kayatürk'ün FETÖ'nün evlatları arasında yer aldığı söyleniyordu
VAN'IN SİYASET KAZANI
 
 

"BURHAN KAYATÜRK'ÜN FETÖ'NÜN EVLATLARI ARASINDA" SÖYLEMİ 

 

Van’ın siyaset kazanının ateşi iki hafta öncesine kıyasla biraz düşse de, sosyal medya paylaşımları ve yeni başlıklarla orta halli ateşli devam ediyor.

 

Vansiyaseti Gazetesi yazarı Baki Karaca  bu hafta yazdığı  köşe yazısında ‘Şimdi bir; AK partili vekiller var birde AK partiden seçilen vekiller var. Bu ikisi arasında o kadar çok fark var ki görmek isteyenler için…’cümlelerinden sonra ‘Bu yüzsüzler bir araya geldiklerinde Erdoğan hakkında Erdoğan düşmanlarının bile demediği sözleri karalamaları yapıyorlar…   Ve bunu ne acıdır ki Van’da AK partinin sözde önemli simaları yapıyor. Bu alçaklar Van’da bazen bir araya gelerek genişletilmiş toplantılarla Erdoğan düşmanlığı yapıyorlar.’ cümleleriyle yazısına deva ediyor.

 

Baki Karaca’nın yazısındaki:

HDP, PKK, KCK, FETÖ ile kapalı kapılar ardında iş pişirmek mi AK partiye, devlete Erdoğan’a zarar veriyor yoksa yazmak mı?

 

HDP, PKK, KCK, FETÖ CÜ’lerin telefonları ile işe adam almak mı AK partiye zarar veriyor yoksa yazmak mı?

 

Ne kadar doğrudur bilemem ama www.parlementohaber.com'da çok önemli iddiaların yer aldığı bir yazıda Van Milletvekili Burhan Kayatürk'ün de FETÖ'nün evlatları arasında olduğu söyleniyordu… Bu haber yayınlandıktan sonra hiçbir tepki gösterilmemesi çok ilginçtir..

 

Başta bazı eski vekillerimiz olmak üzere Van’da şu an AK partinin içinde olan birçok insan kesinlikle AK partili değiller.

 

Sorun kanımca bu vekillerdedir!...' cümleleri daha öne çıkan cümlelerdi.  

 

VAN’DA YAPILAN HİZMETLER OYA DÖNÜŞÜR MÜ?

 

M.Salih Geçken’in sosyal medya hesabında yaptığı yorumda:

Boyutu ne olursa olsun yapılan hizmetle fikrin değişmeyeceğini, fikrin daha güçlü bir fikirle yada kalbi dokunuşlarla değişeceği’ tespitinde bulunuyor.

 

Salih Geçken yazısının devamında;

Toplumsal değişim ve dönüşümü yapılan hizmetlere indirgemek sosyo-politik gerçekliğe, bölgenin şu an içinde olduğu sosyo-psikolojik realiteyle bağdaşmadığın belirterek,  ‘Van Depreminden sonra bütün risklere rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Van'a gelmiş; hükümet, Van'a çıkarma yapmıştı. Dünya tarihinde görülmeyen bir yatırım hamlesiyle Van yeniden ayağa kaldırılmasına rağmen depremden sonraki ilk seçimde aldığı oy oranı bu iddiamızın yaşanmış örneğidir. ‘ cümleleri dikkat çekiyor.

 

VAN’DAKİ FAHİŞ KİRALAR NASIL DÜŞER

 

Saadet Partisi her hafta yaptığı rutin basın toplantılarında bu hafta kentin ulaşım konusunu ele aldı.

 

SP İl Başkanı Özay İlhan, Dünyanın ikinci Türkiye'nin en uzun caddesi olan İskele Caddesinin  iki yönlü trafiğe açılması, kamu binaları olmak üzere, banka şubelerinin açılması, otel vb. yapıların yapılması ve yılda bir kezde olsa  İskele caddesinde  Avrasya maratonu gibi uluslararası bir maratonun da yapılmasıyla  şehirde alternatif caddelerin oluşumuyla Cumhuriyet caddesindeki fahiş kiraların düşeceğini dile getirdi.

 

HÜDA PAR İL BAŞKANI "KAYYUMLARI BAŞARILI BULUYORUM"

 

Vansesi Gazetesini ziyarette konuşan Hüda Par Van İl Başkanı Av Rasim Sayğın, Hükümet tarafından DBP'li belediyelere atanan kayyumları başarılı bulduklarını belirterek, "Kayyumların çalışmaları önceki belediyelere göre daha öndedir. Edremit, İpekyolu, Erciş Belediyeleri çok ciddi projeler hayata geçiriyor. Bu çalışmaların çoğunu takdir ediyoruz. Belediyecilik alanında hizmet etmek için büyük çaba sarf ediliyor. Kayyum olmalarına rağmen, halka hesap verecek bir konumda olmamalarına rağmen canla başla çalışıyorlar’ dedi.

 

Saygın ‘Van'da meslek odalarını önemsediklerini, seçimlere dahil olmayacaklarını belirtmesi dikkat çeken cümlelerdi.

 
Etiketler: Kayatürk'ün, FETÖ'nün, evlatları, arasında, yer, aldığı, söyleniyordu,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

UA-55869546-1